W USA w dalszym ciągu trwa akcja „drag queen story hour”. Jest to program czytania dzieciom bajek w bibliotekach publicznych przez mężczyzn przebranych za kobiety, którzy zazwyczaj wykonują wyuzdane tańce przed homoseksualistami w klubach gejowskich. Spotkania dotyczą dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, a ich tematem jest akceptacja „różnorodności”.

Drag queen dobierają się do maluchów

W zeszłym tygodniu podczas takiego wydarzenia doszło do kolejnej obrzydliwości. W hrabstwie Hennepin (stan Minnesota) mężczyzna występujący pod pseudonimem „Sasha Sosa” pokazał dzieciom swoje przyrodzenie. Mężczyzna twierdzi, że stało się to przypadkiem, co jest tym bardziej kuriozalne, ponieważ nie miał na sobie majtek. Organizacje zajmujące się ochroną dzieci słusznie zauważają, że gdyby coś takiego wydarzyło się gdziekolwiek indziej, to zwyrodnialec zostałby przez policję odprowadzony w kajdankach.

To nie jedyny przypadek deprawowania maluchów przez drag queen. Niedawno ukazały się zdjęcia z podobnego wydarzenia, na którym małe dziecko leży na mężczyźnie przebranym za kobietę, który ewidentnie czerpie z tego przyjemność.

Natomiast w Houston bajeczki o „różnorodności” czytał maluchom skazany prawomocnie pedofil występujący pod pseudonimem „Tatiana Mala Nina”.

W ostatnim czasie jeszcze co najmniej kilka razy drag queen okazywali się pedofilami.

W Polsce też chcą mieć dostęp do dzieci

Czy Polski to nie dotyczy? Niestety polskie dzieci także są zagrożone, a wyuzdani drag queen próbują również tu uzyskać bezkarny dostęp do dzieci.

Taką sytuację mieliśmy kilka miesięcy temu w Poznaniu, w ramach tzw. „tygodnia dumy gejowskiej”. W jednej z kawiarni drag queen Lola czytała tam maluchom bajkę pod tytułem „Nietypowy Adaś”. Drag queen Lola jest wprawdzie kobietą (raczej rzadko spotykane w tym środowisku), ale kiedy wpiszemy jej pseudonim w internecie, również znajdziemy wyuzdane zdjęcia, m.in. z „przedstawienia” pod tytułem ”diva night fetish”, gdzie stoi obok męskich półnagich drag queen w skórzanych, obcisłych strojach.

To wszystko ma na celu oswojenie dzieci i całego społeczeństwa z „różnorodnymi zachowaniami seksualnymi”. Co może być kolejnym krokiem? Dopisanie do listy tych zachowań legalnej pedofilii…

źródła:
https://www.lifesitenews.com/…time
https://www.pch24.pl/…rodzice,66977,i.html

Autor: Filip Nowak