W dn. 27.04.2019 w Łodzi odbył się zorganizowany przez organizacje LGBT Marsz Równości. Z założenia marsz miał promować szacunek dla osób o odmiennej niż heteroseksualna orientacji płciowej.

Pozornie wyglądał na sympatyczne wydarzenie pełne pozytywnie nastawionych do świata ludzi. Niestety pozory mylą. Fabryka Równości organizująca marsz popiera aborcję, a wśród maszerujących były działaczki organizacji „Łódzkie Dziewuchy Dziewuchom”, chcące szerokiego dostępu do aborcji. Ponadto środowiska LGBT promują nastawioną na rozwiązłość edukację seksualną. Wg standardów WHO edukacji seksualnej 4-latki należy informować o masturbacji, 6-latki o antykoncepcji, a nowe uzupełnienia do standardów podkreślają rolę nauczenia dzieci wyrażania zgody na seks. Taka „edukacja” ułatwi pedofilom dostęp do dzieci. Na zachodzie jest wiele przypadków pedofilów wśród działaczy LGBT i edukatorów seksualnych, tamtejsze media niechętnie o tym piszą. W Niemczech taka edukacja jest obowiązkową, a za brak zgody rodzicom grożą kary. Dlatego podczas marszu zjawiliśmy się pikietą informującą o mrocznej stronie organizacji LGBT.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i na zewnątrz

Nasze zgromadzenie wzbudziło zainteresowanie, ale przebiegło bezpiecznie. Zapraszamy do wspierania naszych działań, w tym do zbierania podpisów pod projektem ustawy chroniącym dzieci przed deprawacją. Szczegóły na stronie stoppedofilii.pl . 

Jacek Pawlak, koordynator komórki łódzkiej Fundacji Pro – prawo do życia