Homoseksualista Joel Davis stworzył organizację do walki z wykorzystywaniem dzieci Youth Against Sexual Violence. W 2015 roku został za to nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla. Niedawno wyszło na jaw, że sam jest pedofilem.

Joel Davis został zdemaskowany podczas prowokacji agenta FBI, który nawiązał z nim kontakt zamieszczając ogłoszenie na stronie uczęszczanej przez pedofilów. Davis odpisał używając pseudonimu Yngperv22. Był seksualnie zainteresowany dziećmi w wieku 0+. Prosił śledczego o nagie zdjęcia jego 2 i 9-letnich dzieci i chciał uprawiać z nimi seks. Przyznał się też do współżycia z 13-latkiem, którego poznał na portalu randkowym dla homoseksualistów i do próby wykorzystania 7-latka. Przesłał agentowi również pliki zdjęciowe z dziecięcą pornografią.

Joel Davis otwarcie deklarował się jako homoseksualista. Jeszcze miesiąc przed prowokacją policyjną przemawiał na Uniwersytecie Columbia w ramach serii wykładów Ted Talks, gdzie mówił o przemocy seksualnej podczas konfliktów wojennych.

Podobny przypadek miał miejsce również w ONZ, z którą  Davis zresztą nieformalnie współpracował. Niedawno informowaliśmy o tym, ze wieloletni działacz na rzecz ochrony dzieci Peter Newell także został skazany za pedofilię. Natomiast profesor Andrew MacLeod, były szef Centrum Koordynacji ds. Kryzysu ONZ, twierdzi, że molestowanie najmłodszych  jest w tej organizacji na porządku dziennym. Według jego wyliczeń może tam pracować nawet 3000 pedofilów, którzy wykorzystują swoją pozycję i łatwy dostęp do dzieci, np. z państw trzeciego świata.

Autor: Filip Nowak

Źródła:

www.nbc-2.com/story/38525560/local-nobel-prize-nominee-joel-davis-arrested-for-child-sex-abuse

www.heavy.com/news/2018/06/joel-davis/

www.stopaborcji.pl/skandal-pedofilski-w-onz-ekspert-mowi-o-60-tys-gwaltow/